Pokazywanie postów oznaczonych etykietą święta. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą święta. Pokaż wszystkie posty

środa, 20 marca 2013

Wielkanocne szydełko

Oj, troszku mnie tu nie było ... nawet więcej niż troszkę
za co przepraszam i już się poprawiam !

Choć za oknem zima nas jeszcze straszy,
choć bielusio wszędzie i niskie temperatury nie odpuszczają
już niebawem WIELKANOC !

Wielkanocne prace zatem i u mnie :)

Oto moje ostatnie poczynania:








Zajączki dziergam w różnych kolorkach,
co by Wielkanoc kolorowa i wesoła była.
Tych szarości i bieli wszyscy już mamy dosyć, prawda ?

Cieplutko Was pozdrawiam :)
Iwona


piątek, 18 stycznia 2013

Wspominki ...

Połowa stycznia za nami ... po malutku czas na pochowanie świątecznych dekoracji !
Zatem jest okazja powspominać, 
co na święta Bożego Narodzenia stworzyłam !:)

Oto klika moich prac:

prace z papierowej wikliny i kule kwiatowe z krepiny













tu na szydełku wyczarowane :)


ten anioł to prawdziwy gigant ... ma ok. 30 cm wysokości 







a tu moje karchochy ... moje bombki :)




Już niebawem rozpoczną się przygotowania do kolejnych świąt ...
 Świąt Wielkanocnych !
Jejku ... jak ten czas szybko leci !

Pozdrawiam wszystkich zaglądających :)
Iwona