Pokazywanie postów oznaczonych etykietą powitanie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą powitanie. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 8 stycznia 2013

Powitanie

Witam Was serdecznie !
Dzisiaj moja premiera na blogu !

Witajcie w moim świecie  - 
w świecie gdzie panuje rękodzieło !

Zakochana w tworzeniu, na co dzień robię to, 
co jest moją pasją i największą przyjemnością ... 
szydełkuję i tworzę z papierowej wikliny !

Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad
i słów kilka napiszesz :)

Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce !
Iwona