Pokazywanie postów oznaczonych etykietą maskotka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą maskotka. Pokaż wszystkie posty

środa, 20 marca 2013

Wielkanocne szydełko

Oj, troszku mnie tu nie było ... nawet więcej niż troszkę
za co przepraszam i już się poprawiam !

Choć za oknem zima nas jeszcze straszy,
choć bielusio wszędzie i niskie temperatury nie odpuszczają
już niebawem WIELKANOC !

Wielkanocne prace zatem i u mnie :)

Oto moje ostatnie poczynania:








Zajączki dziergam w różnych kolorkach,
co by Wielkanoc kolorowa i wesoła była.
Tych szarości i bieli wszyscy już mamy dosyć, prawda ?

Cieplutko Was pozdrawiam :)
Iwona


wtorek, 8 stycznia 2013

Szydełkowy kocurek

To moja jedna z ostatnich prac ... praca z pazurem !:)
... no dobra ... to łagodny kocurek, 
nic a nic nie drapie !

No nie powiem ... pracy było przy nim sporo !
Kocur - Łatek (tak ochrzciła go moja kumpela Bea)
może w troszku nietypowych kolorkach,
 ale to przecież wyjątkowy kot i jemu wszystko wolno !

Co tu będę dużo pisać ...
przedstawiam Wam Łatka ... kocura niezwykłego:)





I co Wy o nim myślicie ?:)
Opinie mile widziane !

Jestem tu nowa, więc będę wdzięczna za każdy komentarz !
Mam nadzieję, że już niebawem bliżej się poznamy !

Pozdrawiam Was cieplutko :)
Iwona