Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wielkanoc. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wielkanoc. Pokaż wszystkie posty

środa, 20 marca 2013

Wielkanocne szydełko

Oj, troszku mnie tu nie było ... nawet więcej niż troszkę
za co przepraszam i już się poprawiam !

Choć za oknem zima nas jeszcze straszy,
choć bielusio wszędzie i niskie temperatury nie odpuszczają
już niebawem WIELKANOC !

Wielkanocne prace zatem i u mnie :)

Oto moje ostatnie poczynania:








Zajączki dziergam w różnych kolorkach,
co by Wielkanoc kolorowa i wesoła była.
Tych szarości i bieli wszyscy już mamy dosyć, prawda ?

Cieplutko Was pozdrawiam :)
Iwona