Pokazywanie postów oznaczonych etykietą papierowa wiklina. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą papierowa wiklina. Pokaż wszystkie posty

piątek, 18 stycznia 2013

Nie tylko dla bobasa

Papierowa wiklina + szydełko
do tego anielska cierpliwość i dużo, dużo wolnego czasu  !!!

Tak powstały moje prace ... prace nie tylko dla bobasa !
Te miniaturkowe wózeczki i kołyski mogą być wspaniałym upominkiem
na ślub, dla przyszłych rodziców, z okazji narodzin dziecka,
a także z okazji chrztu św.
Do wielu z nich dołożyłam buciki, które zrobiłam na szydełku.
Te malusie papucie są takie słodkie :)

Oto kilka moich prac w owym temacie !































Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii !!!
Piszcie proszę ... :)

Przepraszam za jakość niektórych zdjęć ... 
niestety fotki telefonem na szybcika robione, 
bo wózeczki i kołyski już pędziły do nowych właścicieli !

Pozdrawiam 
Iwona

Wspominki ...

Połowa stycznia za nami ... po malutku czas na pochowanie świątecznych dekoracji !
Zatem jest okazja powspominać, 
co na święta Bożego Narodzenia stworzyłam !:)

Oto klika moich prac:

prace z papierowej wikliny i kule kwiatowe z krepiny













tu na szydełku wyczarowane :)


ten anioł to prawdziwy gigant ... ma ok. 30 cm wysokości 







a tu moje karchochy ... moje bombki :)




Już niebawem rozpoczną się przygotowania do kolejnych świąt ...
 Świąt Wielkanocnych !
Jejku ... jak ten czas szybko leci !

Pozdrawiam wszystkich zaglądających :)
Iwona